Průběžné výsledky DTB serie 2018

posted in: K3, K5, Miniduatlon | 3

V odkaze přidáváme průběžné výsledky DTB serie.

3 Responses

 1. Luboš

  Zdravím.
  Mám dotaz: pokud se jede štafeta triatlonu a jedou tři – má každý 50 bodů.
  Pokud ale jedou DVA – to znamená, že by jeden bral – v případě stejného výsledku – 50 bodů ( třetina trasy) a druhá(-ý) účastnice(-ík) 2 x 50 bodů ( za dvě třetiny trasy).
  Opravte mne, pokud se mýlím neb jsem něco někde přehlédl.
  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem Kučný Luboš

 2. marejda

  Ahoj Luboši,
  odpověď je zde: http://dtbserie.cz/pravidla/ citace:
  „Bodování

  Každý závod se vždy vyhodnocuje do výsledkové listiny společné pro všechny kategorie. Podle pořadí v celkové výsledkové listině se závodníkům přidělují body do celkového hodnocení seriálu. Vyhlášení výsledků jednotlivých závodů poté probíhá dle vypsaných kategorií.

  Štafety – pokud se závodníci zúčastní štafety, tak získávají 50 bodů nezávisle na tom kolik úseků štafety odjedou (odběhnou či odplavou)“

  Snad je jasno.

  Měj se, Tom

 3. walktubs

  There is no shortage of walk-in bathtub dealers, both online and in the real world, who are ready, willing, and able to pitch their products to interested parties. Walk-in bathtubs have grown in popularity in recent years. This is due, in large part, to aggressive television advertising and endorsements from leading “aging in place” organizations.
  A walk-in tub is a vertical version of a traditional bathtub. A door on the side or front of the walk-in tub allows the bather to step over a very small threshold, often just a few inches in height. Once inside the tub, the bather can sit down in a pre-formed chair set at an approved ADA height. The bather shuts the door and activates the water faucets to fill the tub.

  https://walk-tubs.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *